Aydın Karabulut

Lise ve Ortaokul Müdürü

Genel Koordinatör

1968 Yılında Sivas’ta doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğretimini İstanbul’ da tamamladı. Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi Resim-İş Eğitimi bölümünden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Sanat Tarihi Yüksek Lisans öğrencisidir. 

Çalışma hayatına 1991 yılında Bakırköy Çavuşoğlu Kolejin’de Resim-İş öğretmeni olarak başladı. Mesleki kariyerinin tamamını özel okullarda çalışarak sürdürdü. Sırası ile Özkan Koleji, Cihangir Koleji ve Çevre Koleji’ nde çalıştı. Çalıştığı kurumlarda Zümre Başkanlığı, Bölüm Başkanlığı, Müdür Yardımcılığı, Müdürlük ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Kare Anaokulu ve Turas Kız öğrenci Yurdu Kurucu Temsilciliği görevlerini üstlendi, bu kurumların açılışını yaptı. Mesleki gelişimle ilgili bir çok seminer ve eğitime katıldı. ISO Kalite Sistemleri eğitimi alarak, çalıştığı kurumda Kalite Yönetim Temsilciliği yaptı. 4-14 yaş çocukların, zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlayan ve takip edilmesini kolaylaştıran bir program geliştirdi. Eğitim dünyasında, saygın bir çok kurum ve kuruluşa Eğitim Danışmanlığı hizmeti verdi. 

01.01.2014 tarihinden beri ÖZEL KOŞUYOLU ÇAĞLA KOLEJİ Genel Koordinatör / Okul Müdürü Olarak çalışma hayatına devam etmektedir

Hale Gözkaman

İlkokul

Müdürü